O nás

Záleží nám na spokojenosti Vás i Vašich dětí. Naše zábavní centrum vyniká velkým prostorem, spoustou hraček a individuálním přístupem.

Narozeninové oslavy

Rodiče si pro své děti mohou objednat narozeninovou oslavu, která zahrnuje vstup do herny po dobu 3 hodin, tématickou narozeninovou výzdobu, pití pro děti a dětské šampaňské pro oslavence.

Je možné přiobjednat animační program, ve kterém budou děti pod zkušenými lektory hrát různé hry a soutěžit. Můžete si přinést vlastní dort a chlebíčky. Pitný režim pro dospělé se objednává na místě.

Příměstské tábory

Jak již název napovídá, jedná se o akci, kde jsou děti (většinou na týden) přihlášeni do příměstského tábora, který probíhá od 8 do 16 hodin v herně a jejím přilehlém okolí. 

Děti během tohoto týdne navštíví kulturní památky a dozví se o Děčíně spousty zajímavých věcí. Navštěvují místa, jako jsou Zoogická zahrada, Děčínský zámek, Pastýřská stěna, Rysí stezka, Mariánská louka a mnoho dalšího. Na vycházkách se soutěží o hodnotné ceny. Celý tábor jsou vedeny vysokoškolsky vzdělanou lektorkou, která je vzdělává. Cena zahrnuje oběd.

Tématické akce

V naší herně pořádáme i tématické akce k různým příležitostem v roce. Jedná se například o karnevaly, mikulášské, hallowenské a velikoniční oslavy.

Na tyto akce jsou vyvěšovány události zde na stránkách v sekci Novinky nebo se o nich můžete dozvědět z našich Facebookových stránek. Zpravidla se jedná o hodinový, tématicky laděný program formou her, ve kterém si děti vytvoří a následně domů odnáší své výrobky.

Čokoládové hrátky 

(připravujeme pro Vás)

Zvídavost dětí nezná meze, stejně tak jejich hravost a nadšení v podstatě pro cokoliv. Děti jsou nesmírně kreativní, což jim může většina dospělých jen závidět, neznají zábrany a neustále se pouštějí do nových a nových věcí. Aby jim na všechny ty vylomeniny nechyběla energie, rády dlabou čokoládu. Čokoládové patlání je ideální kombinace pro vaše dítka, která milují čokoládu a ráda si hrají.

Jak přesně zážitek probíhá?

Nejprve cukrářka roztaví a vytemperuje čokoládu, aby byla připravena k nalévání do forem. Děti si vyberou formy s dětskými motivy, které se jim budou líbit, čokoládu si ozdobí a obarví dle libosti. Celkem si děti odnesou cca 300 g čokolády. Kurz trvá 1 hodinu plus dobu, kdy bude čokoláda tuhnout. Kapacita kurzu je max. 2 školní děti.

Nocování

Dobrodružné spaní pro děti ve věku cca. od 3 let. Koná se v předem vyhlášených termínech (z pátka na sobotu). Rodiče zde nechají své děti od 17:00 do 9:30 hodin na dobrodružné nocování, vždy s tématickým programem.

Podle typu akce se vyrábí výrobky, hrají se hry a večer děti ulehají do peřin u pohádky. Žádaná služba herny, kdy si rodiče mohou udělat večer pro sebe :-)